Įkvėpimai. Balandis

bal ikvepimai

Koks buvo mano balandis?- bandau prisiminti besibaigiant gegužei. Labai panašus į balandį, sakyčiau. Paukštį. Ramus, ne itin išraiškingų plunksnų, bet karts nuo karto randantis kokį aukso grūdelį pyragų trupiniuose.

Šie mėnesio įkvėpimų įrašai – geras dalykas. Kai nevyksta didelių įvykių, visus tuos mažyčius nutikimus verta surinkti bendram kaleidoskopui, kad po to, kai jau būsiu pavargusi nuo lėkimo ir darbų gausos (žinau, tas laikas netruks sugrįžti), atsisėsčiau kur nors tyliai su arbatos puodeliu ir pasidžiaugčiau buvusiu ramiu, gražiu laiku. Tad šiandien dalinuosi savo balandžio, ne paukščio, įkvėpimais.

Balandžio mėnesio įkvėpimai

1. Gražiausias mėnesio prisiminimas – p. Eligijaus gimtadienio šventė… praėjusiais metais. Keistokai sudėliojau, ar ne? :) Taip jau nutiko, jog šiais metais jo gimtadienyje buvau labiau virėja, nei šventėja, todėl vidurnaktį dekoruodama gimtadienio tortą (kurio, vėlgi, buvau labiau kepėja nei valgytoja) labai nostalgiškai prisiminiau praėjusius metus. Balandžio 1-ąją buvom Klaipėdoje, vis dar dviese, tą dieną stipriai pliaupė lietus, aš jau nešiojausi augantį arbūzėlį ir, plonutėm balerinom brisdama per balas, vedžiausi savo p. Eligijų į „Momo grill“ valgyti gimtadieninio kepsnio su grybu (Eligijus nemėgsta grybų). Šiųmetinė šventė buvo tik jo, su kolegom, o iki tol jo gimtadieniai būdavo truputį ir mano.

IMG_2203

2. Mėnesio pirmas kartas – kita šventė ir net sakyčiau mažumėlę didesnė už pono E. gimtadienį – tai pirmas mūsų išėjimas pasivaikščioti su Mykolu į bulvarą. Tėtis stūmė vežimėlį, vaikelis smalsiai žvalgėsi, o mama buvo laiminga per visą dangaus platumą, turėdama tokią mielą gražią šeimą.

IMG_2500

3. Mėnesio pasiryžimas, nors greičiau vieno vakaro ekspromtas – pagaliau susikurti Instagram paskyrą (sakote, veluoju? Kiek? Kokį penkmetį??:) Save stabdžiau ne be reikalo. Virtualūs dalykai atima laiko, kurį būtų galima išnaudoti praktišiau, bet oh well… dabar galite mane sekti nuosiandienasgrazi adresu ir stebėti dalykus, apie kuriuos ne visada rašau čia.

instagram

4. Mėnesio laimikiai – odinės balerinos ir šilkinė tunika, primenanti poną Kalmarą iš Kempiniuko plačiakelnio (ir vėl, ne iš naujų rūbų parduotuvės). Jau nepamenu, kada paskutinįkart pirkau iš akropolių. Nors ne, visai neseniai, ištikus mažyčiam nepatogumui, teko užlėkti į H&M medvilninės palaidinės, kuri kainavo 15 eurų :( vaje. Už odinius, žinomos firmos batelius ir natūralaus šilko tuniką sumokėjau bemaž tiek pat.

laimikiai

5. Mėnesio rankdarbis – dekupažo dovanų dėžutė būsimai geriausiai Mykoliuko draugei, gausiančiai patį keisčiausią vardą per visą lietuviškų vardų istoriją (tikriausiai dar negalima išduoti, bet gal pati bepenkiųdienų mama greitu metu pasidalins savo bloge mudutrys?). Ir čia labai tinka rašyti „mėnesio darbas“, nes beveik tiek ją ir lipdžiau. Man kažkodėl visi kelių valandų darbai išsitęsia iki kelių dienų ar net savaičių. Mama’s business.

dovana1

6. Mėnesio kosmetikos pirkinys – „Inika“ skystas makiažo pagrindas. Surizikavau, pirkau internetu, prieš tai nepabandžiusi nei mėginėlio, nei surinkusi pakankamai atsiliepimų, bet, kol kas neskubant per daug džiaugtis, greičiausiai neprašoviau. Makiažo pagrindą vis dar bandau, kaupiu jo pliusus ir nenoriai laukiu minusų, tad netolimoje ateityje papasakosiu savo įspūdžius plačiau.

IMG_2634

7. Mėnesio patiekalas arba ilgai lauktas sugrįžimas –  žalieji žolių kokteiliai! Prisipažinsiu, pienės, dilgelės, garšvos ar žliūgės nėra tas maistas, apie kurį pagalvojus burnoj ima kauptis seilės, bet kokteilyje su kriauše, kiviu ar bananu jos pakankamai nieko ir gerti visai galima. Užtat koks geras jausmas užplūsta po ilgesnio jų vartojim! Kūnas prasivalo, palengvėja, mintys prašviesėja.. Kaip gerai turėti mamą, kuri mėgsta gėlynus, o kur gėlynai, ten ir piktžolės. O aš jas nom nom nom!! :))

glotnutis

Tikriausiai viskas.

O kas jus, mielosios, įkvepia šį gražuolį pavasarį? Pasidalinkit, visuomet labai smagu sulaukti Jūsų komentarų.

O kol kas likit gražios!

Monika

 

Jums dar patiks