Uoga uoga kremas Oranžinis debesėlis

uoga uoga oranžinis debesėlis

Nėra merginos, kuri nejaustų nors trupučio meilės „Uogai uogai“. Nors mažučiukės simpatijos, bent šypsenos nors. Nerašau „turbūt“, nes kitaip neįsivaizduoju. Jei ne dėl produkcijos natūralumo, tai dėl kompanijos filosofijos, jei ne dėl jos, tai bent dėl žavingai naivių kosmetikos pavadinimų. Kol kas mano ausiai mėgstamiausi yra šie: Rozalinda, mano meilė, Nuoga ir laiminga, Braškinis briedis ir Akys kaip kokosai. Rimtai merginos, kokias žolelių arbatas geriate fantazijos kurstymui? :) Tiesa, kol kas dukart Uogos kosmetikos bandžiau ne tiek jau ir daug, bet beveik visada užsukus į Rimi, stabteliu prie jų stendo pasišypsoti.

Apie savo pirmąją simpatiją „Aksominė oda“ jau rašiau, o štai šiandien jūsų minutę ar dvi noriu išnaudoti kitam vertam dėmesio veido kremui – „Oranžinis debesėlis“.

„Oranžinis debesėlis“ yra skirtas normalios, jautrios odos priežiūrai. Drėkinamasis, su apelsinų žiedais. Savo tekstūra kremas nesiskiria nuo „Aksominės odos“, net kvapas labai panašus. Jei atvirai, tikriausiai dabar neatskirčiau kuris yra kuris, jei reiktų testuoti nematant. Bet „Aksominę odą“ turėjau senokai, gal ko nors ir neprisimenu.

Debesėlio kremas labai kremiškas, sakyčiu, tačiau lengvas, kaip ir priklauso oranžiniams debesėliams. Ne per riebus (tokius geriau vadinti sviestais), ne per liesas (šituos aš vadinčiau pieneliais), o toks, koks ir turi būti veido kremas – kremo konsistencijos. Ant odos gula maloniai lengvai, įsigeria greitai ir palieka švelnaus pūkelio jausmą ant žandukų. Prilietus juo sudrėkintą odą, juntamas švelnumas, panašus į kūdikio užpakaliuko :))

Kremui atlikti savo darbus daug laiko nereikia. Pasitepus juo prieš naktį, ryte oda atrodo pailsėjusi, gaivesnė, vienodo, sveiko atspalvio, gal netgi kažkiek matiška. Taip pat puikiai sutaria su pudra ant viršaus, o štai su pleiskanėlėm ir šerpetojimais santykiai ne kokie- kremas laimi! Nu ką dar smagaus apie jį pasakyti? Kvepia švelniai, iš tikro vos vos gaiviais apelsinais.

Kremą rekomenduoju svajoklėms, romantikėms, jaunoms ir ne tokioms merginoms, turinčioms nekaprizingą veido odą. 30 ml kremo kainuoja apie 8 eurus.

Likit gražios!
Monika

Jums dar patiks